Dlaczego Pacjenci wybierają Flexite?

MILIONY ZADOWOLONYCH PACJENTÓW NA CAŁYM ŚWIECIE

Protezy FLEXITE
przywracają naturalny uśmiech.
Wraca radość życia i co najważniejsze
CHRONIĄ PAŃSTWA ZDROWIE!

CO TO JEST FLEXITE?

FLEXITE to chroniąca Państwa zdrowie rodzina tworzyw termoplastycznych, czystych medycznie, WOLNYCH OD MONOMERÓW, czyli związków trujących mogących wywołać choroby w całym organizmie, a nie tylko alergie w jamie ustnej. Tradycyjne protezy mogą zawierać te szkodliwe substancje.

Materiały FLEXITE są biozgodne z ludzkim organizmem (niealergiczne). Dopuszczone do stosowania przez FDA (Food and Drug Administration w USA). Spełniają wymogi Unii Europejskiej dla wyrobów medycznych (CE).

W Polsce zgłoszone do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. FLEXITE eliminuje nieatrakcyjne metalowe klamry protez częściowych i ich metaliczny smak.

Protezy FLEXITE są estetyczne i co równie ważne, niewidoczne dla otoczenia. FLEXITE to również lekkość i elastyczność zapewniające komfort Państwa zębom i dziąsłom.

Najwyższa jakość FLEXITE to wynik
ponad pół wieku ciągłych badań naukowych i doświadczeń.

Materiały FLEXITE są znane na
wszystkich 5-ciu zamieszkałych kontynentach.

WTRYSKARKA DO PROTEZ AUTOMATYCZNA
MIKROPROCESOROWA
PRACUJE DO 400 OC
BARDZO DOBRA CENA

TESTY BEZPIECZEŃSTWA FLEXITE

Badania materiałów FLEXITE, między innymi w laboratoriach ARTech w USA udowodniły, że są one wolne od jakichkolwiek szkodliwych dla ludzkiego organizmu substancji. Materiały te zostały zaaprobowane i wpisane do rejestru FDA (Amerykańskiej agencji ds. Żywności i Leków) pod numerem 2432071, a ich jakość jest stale nadzorowana. FLEXITE spełnia również wszystkie wymagania Unii Europejskiej. Każda kapsuła FLEXITE oznaczona jest znakiem jakości CE.

MATERIAŁY FLEXITE DOCENIA AMERYKAŃSKI INSTYTUT CLIFFORD’A

Instytut Clifford’a jest niezależnym laboratorium, które sprawdza wrażliwość pacjentów podatnych na alergie na tworzywa termoplastyczne. Instytut Clifford’a ocenić materiały FLEXITE jako w 99% bezpieczne i biokompatybilne. Do tej pory, jest to najwyższa ocena.

PAMIĘTAJMY
Materiały FLEXITE nie zawierają żadnych szkodliwych związków chemicznych. Są wolne od monomerów.

POZWALAJĄ CHRONIĆ NASZE ZDROWIE.

NOWOŚCI

Z nowości POLECAM

FLEXITE T-VAL

powszechnie oceniany jako rewelacyjny materiał na protezy częściowe. Jest to nowoczesny materiał, klinicznie niełamliwy, z którego protezy są cienkie, lekkie i wygodne. Najbardziej popularny kolor PINK VEIN - różowy z żyłkami odwzorowuje naturalny wygląd żył i unerwienia. Dłużej, niż inne materiały, zachowuje czystość. Nie pochłania wilgoci. Jest odporny na zapachy. Nie zawiera żadnych szkodliwych związków chemicznych. Zdecydowanie łatwiejszy w obróbce niż nylon co istotnie skraca czas wykonania protezy. Mamy wyłącznie bardzo dobre a często wręcz entuzjastyczne opinie pacjentów, lekarzy i techników.

Dziękuję Państwu za wybór FLEXITE

Mr. Lee Soroca
President Flexite Company

www.flexitecompany.com